فلش کارت ها یکی از منابع ساده و فراگیر آموزشی می باشند. من می خواهم دلایلی را اعلام کنم چرا استفاده از فلش کارت ها مهم می باشند و همچنین فعالیتهایی را معرفی کنم که در کلاس کودکان و نوجوانان و حتی سطوح پایه بزرگسالان می تواند جنبه تفریحی همراه با بازدهی آموزشی مناسب داشته باشد.

چرا فلش کارت؟

هاوارد گاردنر در تئوری خود بیان می کند که معلم ها در کلاس خود با شاگردان گوناگونی سرو کار دارند. تحقیقات گاردنر نشان می دهد معلم ها می بایست در زمان تدریس، هدف درسی را به تمام فراگیران منتقل کنند و جهت تحقق این امر، بسیار مهم می باشد که توجه به بخش دیداری زبان آموزان را جدی بگیریم و روی آن کار کنیم. فلش کارت ها با رنگها و طرح های مختلف می توانند بر حس دیداری زبان آموزان تاثیر موثری بگذارند.

برای بچه هایی که در سن خواندن هستند، از فلش کارت ها می توان برای شناخت کلمات استفاده کرد. اینها کارت های ساده ای هستند که شکل نوشتاری کلمات را نمایش می دهند. کارت های نوشتاری می بایست بعد از کارت های تصویری استفاده شوند. 

ادامه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سکوت Jonathan دلنوشته های مسعود مویدی عنوان ندارد! شركت باني پاك آفتاب دانلود آهنگهای جدید فروش انواع تله آبگير وبلاگ ساری سَمت درس